Rekrutacja

O naszym zespole:

Dołącz do naszej pełnej pasji ekipy, gdzie butikowy styl pracy łączy się z nieodłącznym elementem innowacji! U nas nie tylko zadania są ważne, ale też atmosfera, relacje i inspirujące otoczenie. Nasze kreatywne centrum operacji 😉 znajduje się w samym sercu Gdyni, gdzie kawa smakuje jak nigdzie indziej.

 

Informacje o firmie:

Jesteśmy agencją marketingową 360°, istniejemy już od ponad 12 długich lat i ciągle się rozwijamy. Dziś nasz zespół to już 20 osób. W swoim zespole mamy naprawdę świetnych ludzi i fantastycznych ekspertów w swojej dziedzinie. Jesteśmy w 99% sfokusowani na ciągle rozwijającym się rynku healthcare ze szczególnym uwzględnieniem sektora dental.

Pracujemy z topowymi klinikami w Polsce oraz z wiodącymi producentami sprzętu ze Szwajcarii, Hiszpanii, Brazylii i Stanów Zjednoczonych.

Ogromna wartość jaką udało nam się stworzyć przez lata, to fakt, że większość naszych relacji zarówno wewnątrz firmy, jak i z klientami jest partnerska i wyjątkowo przyjazna. Na co dzień chcemy, aby cokolwiek co jest efektem naszej pracy dla każdego nas było prawdziwym powodem do dumy i żeby czerpać z tego prawdziwą satysfakcję.

Oferujemy nie tylko stabilne wynagrodzenie, ale i okazję do rozwoju, który jest dla nas absolutnie kluczowy. Dlatego weźmiesz udział w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych pod okiem świetnej klasy specjalistów.

Pomyślnie kończąc okres próbny otrzymasz również pakiet opieki zdrowotnej oraz udział w zajęciach sportowych.

Twoje zadania:

Jako Video Content Specialist będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie działań video dla grupy naszych klientów. Będziesz współpracować z działem graficznym, video oraz performance. Na tej bazie będziesz tworzyć ciekawe i angażujące treści. Codzienie nowe miasto, nowa Klinika i nowi ludzie! Osoba, która nie chce się nudzić, wspaniale odnajdzie się w tej roli.

Twoja praca będzie składała się głównie z wyjazdów w połączeniu z tworzeniem planów realizacji dla klientów w naszym gdyńskim biurze. Będziesz współpracować bezpośrednio z klientami, więc kompetencje miękkie oraz analityczne umysł to idealna kombinacja na tym stanowisku.

Czego oczekujemy:

Poszukujemy osoby prawdziwie zakochanej w marketingu– kreatywnej, z doskonałym wyczuciem stylu i innowacyjnymi pomysłami. Świetne umiejętności organizacyjne i swoboda poruszania się w digital marketingu jest naprawdę konieczna.

 • Bardzo dobra znajomość mechaniki działania ekosystemów socialowych (FB, Insta, LinkedIn, TikTok, YouTube),

 • Lekkie pióro i łatwość w opracowywaniu tekstów,

 • Świetna znajomość formatów, multimediów i narzędzi pomocnych w tworzeniu treści,

 • Biegła umiejętność pracy ze smartfonem w popularnych aplikacjach do tworzenia contentu,

 • Dobra znajomość angielskiego B2+,

 • Umiejętność analizy statystyk,

 • Prawa jazdy kat. B,

 • Doskonałych umiejętności planowania i organizacji pracy własnej,

Umowa:
Umowa o pracę lub B2B

Stawka:
5 500 – 6 500 PLN brutto

Proces rekrutacyjny:

  • Wysyłasz do nas formularz, który znajduje się na dole tej strony. Możesz podlinkować w nim materiały, które przygotowałeś/aś dla siebie, swoich Klientów – lub specjalnie dla nas 🙂
  • Rozmowa w naszym biurze w Gdyni z Michałem – Managing Directorem, podczas której dowiesz się o nas więcej, a my lepiej poznamy Ciebie.
  • Dzień wspólny w biurze Rebel Artistry – będziesz miał/a szansę spędzić z nami cały dzień i sprawdzić się w zadaniach na tym stanowisku.
  • Spotkanie z ofertą – jeśli na poprzednich etapach nas zachwyciłeś/aś, a my Ciebie, to jest to znak na podpisanie umowy.
 1.  

Czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie?

Odtwórz wideo